سالار سهرابی کیست؟

هر کسی پتانسیل این را دارد که بهترینِ خود شود

سالار سهرابی تحصیلات آکادمیک را با بالاترین درجه در زمینه مهندسی الکترونیک در یکی از بهترین دانشگاههای تهران به اتمام رسانده است. او با چندین سال سابقه تخصصی در الکترونیک احساس درونی مبهمی داشت. گمشده ای داشت که تصمیم گرفت به آن دست پیدا کند. این بود که بعد از مدتها جستجو، عاقبت به دنبال خواسته قلبی خودش رفت و آن را رسالت خود در جهان هستی یافت. او در این راه تجربه علمی و کاری خود را به کار بست، مسیرش را تغییر داد و رشد شخصی را به عنوان رسالت خویش برگزید.

او تصمیم گرفت که قدم در راه پر نشیب و لذت فزون موفقیت فردی و رشد شخصی بگذارد و این هدف را تا جایی ادامه دهد که بتواند ابتدا خود و سپس دیگران را در مسیر رشد و موفقیت فردی قرار دهد. تا بدین طریق مگر عطر و بوی خود را در این جهان به یادگار بگذارد. به عقیده او هر کسی پتانسیل این را دارد که بهترینِ خود شود. و این هدف بزرگی برای او میتواند باشد. هر کس در این راه گام برندارد و به آن نرسیده باشد، ناتمام و ناکامل است. این فرد رسالت خود را در این جهان پیدا نکرده و به مقصودش نرسیده است.

سالار سهرابی دغدغه ی این را یافت که افراد بشر بیشترین کارآیی خود را در زندگی داشته باشند و به بهترینهای زندگی خود دست پیدا کنند. و موفقیت فردی و رشد شخصی، کارآفرینی، سخنرانی و ارایه صحیح را چشم اندازهای اصلی خود در این راه قرار داد و بر روی آنها متمرکز شد. او با استفاده از سخنرانیهای صوتی و تصویری و نوشتن مطالب کاملا مفید و با دیدی کاربردی سعی در جذب افراد به سوی تعالی شان دارد. و ثمره تلاشهایش را در کتابهایی قرار میدهد تا عزیزان بتوانند استفاده کافی را از آنان ببرند.

از این پس رسیدن به بهترینِ خود، شعار اصلی و دغدغه فردی او و گروهش را در این دنیا شکل می دهد و او میکوشد در این راه با سرعت بسیار بالا به جلو گام بردارد.

او کتابها و آثار اساتید مختلف موفقیت از سراسر دنیا را با دقت کاملا مطالعه و مورد بررسی قرار داده و دانش خود را برای تولید اطلاعات مفید به کار گرفت.