دانلود رایگانفایل صوتی

دانلود کتاب صوتی پاکسازی هواپونوپونو | 4 گام اصلی

یک روش پاکسازی وجود دارد که مخصوص بومیان هاوایی است. اگر بخواهیم به طور سطحی نگاه کنیم ، فهمی که اکثر مردم دنیا نسبت به هواپونوپونو دارند ، یک جور تکرار ذکر است. تکرار مداوم کلماتی که موجب پاکسازی ذهنی و معنوی می شود. از این نظر می توان آن را با تکنیک های بودایی برای پاکسازی کارما مقایسه کرد.

هواپونوپونو چیست ؟

در پاسخ به سوال ” هواپونوپونو چیست ” باید گفت که یک روش آمرزش و اصلاح است برای پاک کردن افکار و خاطرات و آلودگی های درونی که منشاء مشکلات و ناملایمات دنیای بیرون ما هستند. آموزش هواپونوپونو و یادگیری آن، مسئله ی واقعا پیچیده ای نیست.

کتاب محدودیت صفر

دکتر ایهالیاکالا هیولن روانشناس اهل هاوایی روش بروز شدهٔ هواپونوپونو را از مورنا فرا گرفته و به دکتر جو وایتلی هم آموخت. این روش برای اولین بار توسط دکتر جو وایتلی به تفصیل در کتاب محدودیت صفر شرح داده شده و در اختیار جهانیان قرار گرفت.

آیا یادگیری پاکسازی سخت و پیچیده است؟

خود نویسنده کتاب محدودیت صفر می گوید: “همین دو کتاب کافیه و نیازی نیست که بیشتر در موردش بنویسم”.

تجربه چند ساله من هم از استفاده از این روش همین را میگه. من چندین بار این کتاب ها را خوانده ام و البته هر بار متوجه نکات بیشتری شده ام. پیشنهاد می کنم شما هم به یک بار و دوبار اکتفا نکنید.

 

هواپونوپونو هم یک ابزار است برای از بین بردن احساسات و خاطرات و ایجاد یک فضای خوب برای ظهور شهود و الهام.

 

بخوانید  11 جمله انگیزشی برای شروع یک روز پرانرژی (سری دوم)

برای دانلود کتاب صوتی محدودیت صفر کلیک کنید:

دانلود کتاب صوتی محدودیت صفر

سالار سهرابی

تمام تلاش خود را میکنم که موفقیت و ثروت را برای خود و شما به ارمغان بیاورم. در ده سال گذشته تمام تلاشم بر این بوده که روش بهتر بودن را بیابم. و رسیدم به منِ بهتر. یعنی دستیابی به بهترین نسخه خود. انسان کافی. امیدوارم از نوشته های من لذت ببرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن