عبارات تاکیدی
موضوعات داغ

دانلود رایگان فایل صوتی عبارات تاکیدی برای اول صبح

فایل صوتی عبارات تاکیدی برای اول صبح را می توانید در اینجا دانلود کنید. قبلا هم با چند نوشته در اینجا و اینجا در کنار شما بوده ایم.

کلمه ها عقاید شکل گرفته و افکار بیان شده هستند. آنچه می گویی فکری است که بیان میشود. کلمه ها و اندیشه ها دارای امواجی نیرومند هستند که به زندگی ما شکل میدهند. ناخودآگاه مان، فقط  افکار و کلمات به کار برده شده را می شنود و غیرارادی آنها را تکرار میکند و بر وجود ما تاثیر میگذارد. پس چه بهتر که این افکار را در مسیر مثبت و سازنده و با کلماتی نیرو زا و قدرتمند به کار ببریم تا اثرات فوق العاده آن را در خود حس کنیم.

به همین علت این فایل صوتی تاکیدی را برای شما آماده کردیم تا ابتدای روزتان را با آن شروع کنید. این فایل را هر روز گوش کنید تا تاثیر آن را بر زندگی خود ببینید. برای دانلود رایگان عبارات تاکیدی بر روی دانلود رایگان کلیک کنید.

دانلود فایل صوتی عبارات تاکیدی اول صبح

 

8 دیدگاه

 1. سلام.هزاران تشکر به خاطر پادکست های فوق العاده زیباتون. براتون بهترین آرزوها رو آرزومندم.
  فقط خدا میدونه از گوش کردن به صدای شما چقدر انرژی مثبت گرفتم

 2. سلام
  امروز خیلی ناامید و خسته بودم و از قبولی توی دانشگاه مورد علاقه ام ناامید شده بودم نتونستم درس بخونم نتونستم خوب امتحان بدم و امشب رو خوابم نبرد
  خواستم بگم که سایت شما و محتوا هاتون محرک خوبی برای من به سمت امید دوباره بود

   1. سلام شما میدونیو داین اقا اسمشون چی هست خیلی خوب صحبت کردن انرژی فوق العاده ای گرفتم ؟

 3. لطفا اگر کسی اسم ایشون رو میدونن ب من بگن عالیه کاش زودتر فایلاشو گوش میکردم اسمشون رو نمیدونم فقط !هر کس بگه ممنون میشم مچکرم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن