عبارات تاکیدی
موضوعات داغ

دانلود رایگان فایل صوتی عبارات تاکیدی برای اول صبح

فایل صوتی عبارات تاکیدی برای اول صبح را می توانید در اینجا دانلود کنید. قبلا هم با چند نوشته در اینجا و اینجا در کنار شما بوده ایم.

کلمه ها عقاید شکل گرفته و افکار بیان شده هستند. آنچه می گویی فکری است که بیان میشود. کلمه ها و اندیشه ها دارای امواجی نیرومند هستند که به زندگی ما شکل میدهند. ناخودآگاه مان، فقط  افکار و کلمات به کار برده شده را می شنود و غیرارادی آنها را تکرار میکند و بر وجود ما تاثیر میگذارد. پس چه بهتر که این افکار را در مسیر مثبت و سازنده و با کلماتی نیرو زا و قدرتمند به کار ببریم تا اثرات فوق العاده آن را در خود حس کنیم.

به همین علت این فایل صوتی تاکیدی را برای شما آماده کردیم تا ابتدای روزتان را با آن شروع کنید. این فایل را هر روز گوش کنید تا تاثیر آن را بر زندگی خود ببینید. برای دانلود رایگان عبارات تاکیدی بر روی دانلود رایگان کلیک کنید.

دانلود فایل صوتی عبارات تاکیدی اول صبح

 

سالار سهرابی

تمام تلاش خود را میکنم که موفقیت و ثروت را برای خود و شما به ارمغان بیاورم. در ده سال گذشته تمام تلاشم بر این بوده که روش بهتر بودن را بیابم. و رسیدم به منِ بهتر. یعنی دستیابی به بهترین نسخه خود. انسان کافی. امیدوارم از نوشته های من لذت ببرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن